YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Yönetim Danışmanlığı

Özel sektörümüz büyük ölçüde aile işletmelerinden oluşmaktadır. Aile işletmelerindeki süreklilik ise temel endüstriyel problemimizdir. Bütçe/ planlamanının standardizasyonu, toplam kalite anlayışının tesisi, bilgi akışının düzenlenmesi, yetki ve sorumluluklarının temel kaynağı olan organizasyon yapısının oluşturulması ve profesyonel yönetime yetki devri/güven temel sıkıntılardır.

Kurumumuz bir ön analiz neticesinde, işletmelerdeki sıkıntıya bağlı olarak anahtar teslimi hizmet vermenin yanı sıra sadece belirli yönetimsel süreçlerin iyileştirilmesi hususunda hizmet vermektedir.

Halka Arz Danışmanlığı

Kurumumuz halka arz olunacak şirketlerin Sermaye Piyasası Kanunu çerçevesinde bağımsız denetimi gerçekleştirmenin yanında ayrıca yönetim hissesinin korunabilmesinde stratejiler geliştirme, hisse senedi departmanın kurulmasında, yatırımcı ilişkilerinin planlanmasında danışmanlık hizmeti vermektedir. BD Bağımsız Denetim halka arzı üstlenecek olan kurumun seçiminde, fiyatların ve zamanlamanın belirlenmesinde şirket adına en uygun çözümleri üretir.

Copyright © 2011 BD Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.
Tel: 0 212 466 05 20 - 21 - 22 Fax: 0 212 466 05 23
Adres: İncirli Cad. Yeşil Adalı Sok. Erman Apt. No:2 B Blok K:3 D:5 Bakırköy / İSTANBUL